Для тих, хто цінує
якість
Аудит системи менеджменту безпеки харчових продуктів

02.06.2017

Зрозуміло, що продукти харчування для людини - це джерело життя і здоров'я, але в останні десятиліття цей факт чомусь перестав бути апріорним для виробників сировини і самих продуктів харчування. Масові отруєння і навіть смерті після вживання тих чи інших продуктів уже не рідкість для багатьох індустріально розвинених країн. Однією з причин таких подій є виникнення і застосування нових харчових добавок, ГМО, консервантів і т.д., які представляють собою не завжди до кінця досліджений чинник ризику для здоров'я і безпеки людини. Тому дане питання вже багато років є об'єктом особливої ​​уваги фахівців і громадськості в усьому світі.

Необхідність науково підкріплених заходів для опису і контролю проблеми захворювань через харчових продуктів була визнана такими організаціями в структурі ООН, як ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров'я), ФАО (Продовольча і сільськогосподарська організація) і Комісія Кодекс Аліментаріус.

Рекомендації Кодексу Аліментаріус, що стосуються більшості елементів, які впливають на безпеку продукції, були визнані орієнтиром для міжнародних вимог щодо безпеки продукції, і тим самим відправною точкою для вимог на національному рівні. Тому принципи побудови системи НАССР, певні в документах Кодексу Аліментаріус (Додаток САС / RCP 1-1969, 3 вид. (1997) «Принципи системи НАССР»), прийняті в 120 країнах світу або відображені в гармонізованих національних стандартах.

Що ж таке система НАССР? НАССР - скорочення від словосполучення «Аналіз ризиків і критичні контрольні точки». А правильніше було б сказати «критичні точки контролю». Це система безпеки, розроблена для підприємств які виробляють харчові продукти (сировина, напівфабрикати) або підприємств продукція і послуги яких застосовуються в харчовій промисловості і впливають на безпеку харчових продуктів (виробники обладнання та упаковки, а також організації, які надають послуги з реалізації харчової продукції).

Система НАССР контролює не кінцевий результат (вироблений продукт харчування), а всю продуктову і виробничий ланцюжок починаючи від приймання сировини і закінчуючи споживанням продукту.

Система НАССР - це пряма і логічна система контролю, заснована на запобіганні небезпек.