УкраїнськоюПо-русскиIn English
Лого Жайвір
   
   
Спонсорство  

Діана привітала перемогою

 
 

 

У кінці грудня порадувала вболівальників, серед яких також увесь колектив ЗАТ «Шполянський завод продтоварів», стипендіатка Підприємства, чотирнадцятирічна спортсменка Діана Мошкова. На всеукраїнському турнірі з дзюдо пам’яті В. В. Гофферта, провівши дві зустрічі, Діана здобула перемогу, поборовши свою однолітку та дівчину, на два роки старшу.

Нагадаємо, що 2005 року Діана здобула звання чемпіонки України з дзюдо, а 2007 — виборола бронзову медаль з дзюдо та срібну — з самбо. За словами тренера спортсменки Михайла Оберемка, Діана має всі шанси на підтвердження звання чемпіонки України і в 2008-му. А нині триває напружена підготовка до міжнародного турніру «Олімпійські надії» категорії А, у якому братимуть участь близько 17 країн світу

Приємно констатувати, що до Діаниних перемог долучився колектив ЗАТ «Шполянський завод продтоварів». Ось уже кілька років поспіль юній спортсменці щомісяця виплачується стипендія на спеціальне харчування, також Підприємство взяло на себе матеріальні витрати щодо участі в змаганнях. За допомогою відеокамери, яка була презентована тренеру Діани минулого року, тепер легше відстежувати помилки, допущені в поєдинках, та їх виправляти. А до Нового року завод продтоварів подарував Діані та Михайлові спортивну форму.

Колектив підприємства вітає Діану Мошкову та Михайла Оберемка з Різдвом Христовим і бажає їм нових перемог та підкорення найкрутіших спортивних вершин!


 
 Діана вітає колектив підприємства


 
 

Адреса: Черкаська область, м. Шпола, вул. Соборна, 87
Тел: (04741) 5-20-03, факс: 5-51-39, е-пошта: info@jaivir.com

  ISO 9001:2000  
© 2007 ПрАТ «Шполянський завод продтоварів»
Сайт створено в Студії Night River design studio Night river