УкраїнськоюПо-русскиIn English
Лого Жайвір
   
   
Спонсорство  

Спонсорство

 
 

Приватне акціонерне товариство «Шполянський завод продтоварів» є суспільно-відповідальним підприємством. Наша громадянська позиція знаходить втілення у благодійній та спонсорській діяльності. У міру можливостей ми утверджуємо громадянське суспільство в Україні.

Дбаючи про майбутнє, наше Підприємство здійснює спонсорську та меценатську підтримку за трьома напрямками:

  • дитячий спорт і розвиток фізичної культури;
  • охорона здоров’я дітей;
  • організація культурно-мистецьких акцій у рідному місті Шпола.

У межах зазначених напрямків ми проводимо системну роботу з налагодження довготривалих відносин з талановитими особистостями, активістами громадянського суспільства. Наприклад, з 2005 року ми підтримуємо футбольний клуб «Жайвір», у якому зараз займається понад 60 дівчаток. Серед наших стипендіатів є Чемпіонка України з дзюдо та самбо Діана Мошкова. На свято Миколая ми проводимо благодійні заходи для дітей у міській лікарні та інтернаті. У Новорічні дні святковим освітленням засяяла головна вулиця рідного міста. Це наш новорічний подарунок Шполі. Спільно з місцевою владою 13 січня 2008 року ми провели чудове народне свято щедрівок і колядок.

Робота по пошуку і відбору цікавих суспільно-важливих проектів триває. Ми розглядаємо пропозиції недержавних громадських організації щодо фінансування ініційованих ними заходів на конкурсній основі.

Просимо надсилати свої пропозиції за адресою: info@jaivir.com
 

 чемпіон України Діана Мошкова


Шполянський завод продтоварів


 
 

Адреса: Черкаська область, м. Шпола, вул. Соборна, 87
Тел: (04741) 5-20-03, факс: 5-51-39, е-пошта: info@jaivir.com

  ISO 9001:2000  
© 2007 ПрАТ «Шполянський завод продтоварів»
Сайт створено в Студії Night River design studio Night river