УкраїнськоюПо-русскиIn English
Лого Жайвір
   
   
Виробник  

Відомі гості

 
 

Шполянські чіпси прийшлися до смаку

ведучому «Знаку якості» Кості Грубичу

«Тату, ти привезеш нам чіпсів? — Твої доньки», — таке смс-повідомлення отримав відомий телеведучий центральних українських каналів Костянтин Грубич під час відвідин ЗАТ «Шполянський завод продтоварів». 

Я своїм дітям взагалі-то не дозволяю їсти чіпсів, але такий подарунок привезу і зроблю їм невеличке свято, — тримаючи в руках щойно виготовлені «Золотисті», пообіцяв Костянтин. Таке рішення він прийняв після того, як побачив процес виготовлення чіпсів-пластинок і навіть узяв у ньому безпосередню участь. Сам і складники для приготування золотистих пластинок важив, і тісто місив. Найскладнішим для ведучого «Знаку якості» виявилося зважити рівно сто грамів готових чіпсів і запакувати їх у металізовий пакет. Справа в тому, що це треба робити дуже швидко, адже чіпси безперервно подаються транспортерною стрічкою на пакування, і людині, яка не має в цьому досвіду, не так просто зорієнтуватися. Але після кількох дублів Костя впорався і з цим. Тож, купуючи чіпси з левеням, можете придбати саме ті — виготовлені руками Костянтина Грубича.

Відвідини шполянських харчовиків інтерівцями відбулися з їх власної ініціативи. Оскільки «Золотисті» — одні з найпопулярніших чіпсів в Україні, то їх і обрали для участі в цій незалежній передачі. Щоправда, незалежність — поняття відносне. Як розповіла редактор програми «Знак якості» Мар’яна Бенюк (до речі, донька того самого відомого актора Богдана Бенюка), при тестуванні згущеного молока продукт, виготовлений з натурального коров’ячого молока та цукру, який не мав у своєму складі рослинних жирів, та й за іншими показниками був найякіснішим, за результатами дегустації зайняв останнє місце. От вам і об’єктивна оцінка.

Цікаво, що сам Костянтин бачив далеко не всі програми зі своєю участю і не завжди знає, що виходить в кінцевому результаті. Адже вони знімають багато сюжетів, а після монтажу переглянути програми вже ніколи, бо весь час проводять у пошуках нових матеріалів. От і цього разу до Шполи приїхали на четвертий день подорожі по Україні, відзнявши уже кілька сюжетів.

Мені дають записи передач і часом я їх проглядаю, але по-секрету зізнаюся, що є й такі, яких так і не подивився.

Найбільше потішило колишнього ведучого «Смачної країни» те, що на шполянському заводі продтоварів на нього не чекали кагати картоплі, яку треба було б чистити (довга подорож аж ніяк не надихає на такі трудові подвиги). Знімальна група дуже здивувалася, що чіпси «Золотисті» виготовляються з сухого картопляного борошна, а не з сирої картоплі. Як пояснила у своєму інтерв’ю директор з якості та виробництва ЗАТ «Шполянський завод продтоварів» Катерина Олександрівна Дзюба, екструдовані чіпси (тобто, виготовлені з картопляного борошна) значно безпечніші від тих, що виготовляються безпосередньо з нарізаної картоплі, бо мають коротший час смаження. Так, наприклад, на шполянському заводі продтоварів чіпси смажаться усього 18—20 секунд.

А ще телевізійники здивувалися запитанню генерального директора ЗАТ «Шполянський завод продтоварів» Сергія Олександровича Шевченка:

— Скажіть, будь ласка, що на ваш погляд, нам слід покращувати на підприємстві?

Такого нас ще на жодному виробництві не запитували, — відповів Костя. У вас прекрасне підприємство. Єдине — не ображайтеся на часом розбіжні оцінки дегустаторів. Бо часто нас радо приймають на підприємстві, а коли виходить в ефір передача, почувши щось не зовсім приємне на свою адресу від дегустаторів виробники ображаються на знімальну групу, і на мене зокрема. А я навіть не знаю, продукт якої фірми тестується, бо в нас все під номерами і до останнього тримається в таємниці. Адже програма незалежна.

Критики ні я, ні мій колектив не боїмося. Це для нас не образа, а стимул до вдосконалення, — відповів Сергій Олександрович.

Проекскурсувавшись заводом, знімальна група незабаром відбула до Києва, пообіцявши, вірніше, взявши обіцянку з виробників підтримувати зв’язок. Адже під торговою маркою «Жайвір», якою ось уже понад шість років маркується продукція ЗАТ «Шполянський завод продтоварів», виготовляється дуже широкий спектр продуктів: ковбасні вироби, майонез, гірчиця, халва, ірис, козинаки, грильяжі, цукерки і, зрештою, чіпси, які так полюбляють доньки Костянтина Грубича. Тож, можливо, ще не одна передача «Знаку якості» зніматиметься саме в Шполі.

Зазвичай, виробники не дуже охоче показують журналістам виробництво, як і не кожна господиня пустить сторонніх на свою кухню. Але шполянським продтоварівцям приховувати нічого, бо ретельно дотримуються санітарних вимог. Витримали вже не один міжнародний аудит, тож і представників мас-медіа зустрічають привітно.

— А як інакше? Ми ж для людей працюємо, то нехай бачать, що продукти, які ми їм пропонуємо, виготовляються якісно, — коментує К.О.Дзюба. — Нам нічого приховувати від свого споживача. Навпаки, ми відкриті до спілкування, бо тільки так зможемо дізнатися про вподобання наших клієнтів, а відповідно, і краще задовольнити їх смаки.

  
 Чіпси

 

  
 

Адреса: Черкаська область, м. Шпола, вул. Соборна, 87
Тел: (04741) 5-20-03, факс: 5-51-39, е-пошта: info@jaivir.com

  ISO 9001:2000  
© 2007 ПрАТ «Шполянський завод продтоварів»
Сайт створено в Студії Night River design studio Night river